rolety@montrol.pl
kom. 604 77 69 18
tel. (58) 531 89 04

Montrol - Tczew - opis plis

Plisy

Jeszcze do niedawna niedoceniane rozwiązanie. Plisy to produkt z pogranicza rolet i żaluzji. W tej chwili plisa zyskuje dzięki swoim niewątpliwym zaletom: możliwości otwierania od góry i od dołu.   więcej »

Montrol - Tczew - opis rolet wewnętrznych, materiałowych - Prestiż

Rolety wewnętrzne, materiałowe - "Prestiż"

Estetyczna roletka w kasetce z prowadnicami PCV ( Prestiż ) stanowi wraz z oknem zintegrowaną całość. Dzięki temu tkanina jest zawsze równoległa do szyby. Pozwala to także na jej stosowanie zarówno w oknach rozwiernych, jak i uchylnych. Konstrukcja mechanizmu sterowana jest łańcuszkiem i umożliwia ustawienie roletki na dogodnej pozycji. Sama roleta jest izolatorem ciepła i poprzez połączenie z oknem zapobiega przemieszczaniu się energii. W zimie utrudnia ucieczkę ciepła, a w lecie zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń.   więcej »

Montrol - Tczew - opis rolet zewnętrznych zabezpieczających (antywłamaniowych)

Rolety zewnętrzne zabezpieczające (antywłamaniowe)

Wykonane ze specjalnie wyprofilowanego, wysokogatunkowego aluminium, są tym elementem, który przyjmuje na siebie wszystkie czynniki "zewnętrzne" począwszy od atmosferycznych, a skończywszy na ingerencji nieproszonych gości. W połączeniu z oknami, poprzez dobrą izolację cieplną i akustyczną oraz dodatkowe zabezpieczenie otworu okiennego podnoszą standard budynku. Polepszona izolacja cieplna pomaga zmniejszyć koszty utrzymania ciepła.   więcej »

Montrol - Tczew - opis rolet wewnętrznych, materiałowych mini i standard

Rolety wewnętrzne, materiałowe

Wykonane z materiałów impregnowanych i antyelektrostatycznych przez długi czas pozostają ozdobą okna i mieszkania. Dostępne w wersji "MINI", montowanej do skrzydła okiennego oraz w wersji "STANDARD", montowanej do ściany lub sufitu. Sterowane mechanizmem łańcuszkowym.   więcej »

Montrol - Tczew - opis rolet do okien połaciowych (dachowych)

Rolety do okien dachowych (połaciowych)

Specjalne rolety do okien dachowych typu VELUX, FAKRO i ROTO. Wąskie aluminiowe profile utrzymują tkaninę przy oknie. Posiadają mechanizm umożliwiający zatrzymanie rolety na dowolnym poziomie. Latem zapewniają komfort w pomieszczeniu, a w zimie - dodatkową izolację. Gwarantują zaciemnienie pomieszczenia niezależnie od pory dnia i stopnia nasłonecznienia. Idealnie nadają się na poddasza.   więcej »

Montrol - Tczew - opis żaluzji pionowych (Verticali)

Żaluzje pionowe (Verticale)

Doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodując rozproszenie światła lub zaciemnienie pomieszczenia. Żaluzje pionowe mogą być także stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielania stanowisk pracy. Duży wybór tkanin pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do wyposażenia wnętrza.   więcej »

Montrol - Tczew - opis żaluzji poziomych

Żaluzje poziome

Najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony wnętrz przed nasłonecznieniem. Mogą być instalowane do każdego rodzaju okien. Ich największą zaletą jest regulacja naświetlania poprzez bezstopniowe nachylenie listew oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia.   więcej »

Montrol - Tczew - opis moskitier

Moskitiery

Moskitiery to niezwykle estetyczne i trwałe rozwiązanie. Skutecznie chronią przez owadami i insektami. Wykonane z siatki z włókna szklanego oraz aluminiowej ramki. Mocowane do okna za pomocą specjalnych rygli bez ingerencji w strukturę okna. Posiadają prostą konstrukcję umożliwiającą ich łatwy demontaż oraz ponowny montaż. Zamocowana moskitiera nie ogranicza możliwości otwierania bądź uchylania okna. Polecane do wszystkich pomieszczeń.   więcej »

Montrol - Tczew - opis markiz

Markizy

Markizy to znakomity produkt chroniący przed słońcem. Są niezastąpione w okresie letnim, podczas dni pełnych słońca, podczas wypoczynku na tarasie lub balkonie. Ich użyteczność przysparza im coraz więcej nowych zwolenników.   więcej »