rolety@montrol.pl
kom. 604 77 69 18
tel. (58) 531 89 04

Moskitiery

Moskitiery to niezwykle estetyczne i trwałe rozwiązanie. Skutecznie chronią przez owadami i insektami. Wykonane z siatki z włókna szklanego oraz aluminiowej ramki. Mocowane do okna za pomocą specjalnych rygli bez ingerencji w strukturę okna. Posiadają prostą konstrukcję umożliwiającą ich łatwy demontaż oraz ponowny montaż. Zamocowana moskitiera nie ogranicza możliwości otwierania bądź uchylania okna. Polecane do wszystkich pomieszczeń.

Moskitiery ramkowe okienne

W tym systemie siatka rozpięta jest na stelażu (ramce) z aluminiowych profili i montowana w otworze okiennym za pomocą zaczepów. Moskitierę można zdemontować i założyć w ciągu kilku minut. Dostępne kolory profili to biały, brązowy, złoty dąb i mahoń.

Moskitiery ramkowe drzwiowe

Montowane do ramy drzwi (ościeżnicy) na zawiasach samodomykających lub zwykłych. Siatka rozpięta na stelażu z profili aluminiowych o odpowiedniej grubości i sztywności (mocniejszej niż w siatkach przeciw owadom montowanych do okien). Otwierana przeważnie na zewnątrz. Samodomykające zawiasy, magnesy i uszczelka szczotkowa dookoła stelaża sprawia, że moskitiera szczelne przylega ramy drzwi i zapewnia całkowite zabezpieczenie przed dostępem owadów.

Moskitiery rolowane z prowadnicami

Montowane na stałe moskitiery są przykręcane do ramy okiennej od zewnątrz, których główną zaletą jest możliwość szybkiego zwinięcia siatki do kasetki znajdującej się nad oknem.