rolety@montrol.pl
kom. 604 77 69 18
tel. (58) 531 89 04
Plisy - Kolory i wzory materiałów
AIDA »
Powierzchnia tkaniny o ukośnym delikatnym splocie w połowie zaciemniająca, obustronnie jednakowy kolor. Bardzo efektowna i dekoracyjna (grupa cenowa - 0).
GIOCONDA / ALLEGRO PRINT / MADAME BUTTERFLY »
Gioconda, Allegro print - tkaniny dekoracyjne,w połowie zaciemniajace ,obustronnie jednakowy kolor. Madame butterfly - tkanina bardzo delikatna, pełniąca rolę firanki, półtransparentna typu Screen.
NABUCCO »
Materiał grubo tkany (efekt maty) dwukolorowy w połowie zaciemniający, dodatkowo pokryty teflonem - łatwy w konserwacji i odporny na zabrudzenia. Kolekcja cieszy się dużym uznaniem klientów ze względu na stylizowany naturalny wygląd (grupa cenowa - 2).
OPERA »
Struktura tkaniny delikatnie porowata, transparentna, w połowie zaciemniająca, obustronnie jednakowy kolor (grupa cenowa - 0).
OPERA PERL »
Struktura tkaniny delikatnie porowata, transparentna. Lewa strona tkaniny pokryta jest warstwą perłową, która poprawia właściwości termoizolacyjne. W zależności od barwy zaciemniająca w 50%-90%. Kolekcja bardzo popularna ze względu na duży wybór kolorystyczny - 21 wzorów oraz cenę (grupa cenowa - 1).
OSLO PERLA / SCREEN »
Tkanina z efektem zagniecenia (specjalnie zaprasowane fałdy). Lewa strona pokryta warstwą perłową, która poprawia włściwości termoizolacyjne. W zależności od barwy zaciemniająca w 50%-80%. Dodatkowo wzbogacona o atest na trudnopalność (grupa cenowa - 2).
OTELLO HONEYCOMB / BLACKOUT »
Materiał połączony z dwóch plis, obustronnie jednakowy kolor. W przekroju przypomina plaster miodu. Dzięki podwójnej formie nie są widoczne otwory potrzebne do przeprowadzenia sznurków. Otwory te ukryte są wewnątrz materiału. Posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. W zależności od barwy, zaciemniający w 60%-80% (grupa cenowa - 2).
Otello Honeycomb Blackout - materiał zaciemniajacy w 100% (grupa cenowa - 3).
RUSTIC »
Tkanina żakard, transparentna, obustronnie jednakowy kolor, dekoracyjna. W zależności od barwy zaciemniająca w 50%-80% (grupa cenowa - 2).
SCALA BLACKOUT »
Struktura tkaniny gładka w 100%, zaciemniająca (poza otworami na przeprowadzenie sznurka). Lewa strona tkaniny biała (grupa cenowa - 3).
TKANINY WZORZYSTE »
Tkaniny bardzo delikatne pełniące rolę firanki, półtransparentne (grupa cenowa 1-3).
TOSCA »
Tkanina gładka typu taft, transparentna w połowie zaciemniająca, obustronnie jednakowy kolor (grupa cenowa - 1).
TOSCA PERL »
Tkanina z delikatnym wzorkiem - pionowe paski. Dodatkowo lewa strona pokryta warstwa perłową, która poprawia właściwosci termoizolacyjne (grupa cenowa - 2).
TRAVIATA CRUSH PERL »
Tkanina z efektem zagniecenia - specjalnie zaprasowane fałdy. Lewa strona pokryta warstwą perłową, która poprawia włściwości termoizolacyjne. W zależności od barwy, zaciemniająca w 50%-80% (grupa cenowa - 2).