rolety@montrol.pl
kom. 604 77 69 18
tel. (58) 531 89 04

Rolety wewnętrzne, materiałowe - "Prestiż"

Estetyczna roletka w kasetce z prowadnicami PCV (Prestiż) stanowi wraz z oknem zintegrowaną całość. Dzięki temu tkanina jest zawsze równoległa do szyby. Pozwala to także na jej stosowanie zarówno w oknach rozwieranych, jak i uchylnych. Konstrukcja mechanizmu sterowana jest łańcuszkiem i umożliwia ustawienie roletki na dogodnej pozycji. Sama roleta jest izolatorem ciepła i poprzez połączenie z oknem zapobiega przemieszczaniu się energii. W zimie utrudnia ucieczkę ciepła, a w lecie zapobiega przegrzewaniu się pomieszczeń.

Rolety w kasecie z prowadnicami typu "Prestiż" wykonane są z odpornego PCV. Są to rolety, które cieszą się obecnie największym powodzeniem na rynku, który w tej chwili w dużej mierze zdominowały.

Mała i delikatna kasetka stanowi elegancki dodatek do okna, natomiast mechanizm samohamowny pozwala na zatrzymanie roletki w dowolnej pozycji. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta szczelnie maskuje wszelkie prześwity, a kaseta chroni materiał przed nadmiernym zabrudzeniem.

Estetyczny wygląd oraz staranne wykończenie i odpowiedni dobór tkaniny przedstawi Wasze okno w zupełnie innym świetle dzięki czemu roletka spełni nie tylko funkcję ochronną ale i ozdobną. Istnieje szereg rozwiązań, które umożliwiają zastosowanie roletek materiałowych praktycznie do każdego rodzaju okien i listw przyszybowych.

Kolorystyka

Duży wybór kolorystyki obudowy i prowadnic oraz szeroka gama kolorów i wzorów tkanin pozwala stworzyć razem z tkaniną niepowtarzalną kompozycję i dopasować roletę wraz z oknem do wnętrza.

Kasety i prowadnice występują w następujących kolorach:

  • jednolite: biały – brązowy - mahoń – beżowy – siwy
  • w okleinie: złoty dąb - ciemny dąb - orzech – mahoń

Pomoc

Przy wyborze odpowiedniego rozwiązania warto skorzystać z wiedzy naszych doświadczonych doradców. Spośród szerokiej oferty kolorystycznej tkanin nawet najbardziej wymagający klient znajdzie coś dla siebie.